Zadziwiająca rozrzutność

Dwa dni temu dowiedzieliśmy się, że dzisiaj będzie otwarcie kopert z ofertami na budowę ul. Łyżwiarskiej. Cała procedura została ogłoszona 15 maja, tutaj są wszystkie materiały, http://bip.lomianki.pl/index.php?sc=122&gp=14525&m=6 na końcu opisu plany ulicy.

Sprzeciw mój i sąsiadów wzbudziła próba wysypania destruktu asfaltowego DZISIAJ na całą ul. Łyżwiarską i Żywiczną aż do Akacjowej. Tam gdzie dosłownie za kilka tygodni będzie bydowana przyzwoita ulica za nasze wspólne ciężkie pieniądze !

Wczoraj w kilka godzin ta sama ekipa wyłożyła destruktem całą ul. Narciarską, też miała być budowana. Ul Żywiczna ma być wyłożona kostką, wszędzie odwodnienie - jednym słowem NARESZCIE inwestycja. Po wielu latach starań. W roku 2015 otrzymaliśmy pismo, w którym Urząd informował, że nie może budować m.in. tych samych ulic, bo nie jest uregulowany stan prawny, nawet są na nich prywatne działki.

A tu zadziwiająco - błyskawiczne przetargi, projekty na bogato - i dosłownie w dniu przetargu Urząd (wedle informacji pracowników) zleca wyłożenie destruktem ulic - po to, aby dosłownie za dwa miesiące wszystko zerwać. Mówię jak jest, fakty są bolesne. Żadnej logiki tu nie widzę.

Może ktoś ma pomysł o co chodzi ?

  • Pytam zatem otwarcie - o co chodzi, pracownicy
1 polubienie

1 polubienie

Zobaczcie Państwo sami, inwestycję nareszcie poważnie potraktowano, a ktoś chce wyrzucić pieniądze w błoto. Odsyłam wszystkich chętnych po wyjaśnienia do Urzędu. Z jakiego powodu zrobiono co zrobiono, o to pytam. Pytam dlaczego w dniu otwarcia kopert z ofertami przetargowymi Urząd wysyła ekipę w teren i na szybko układa destrukt. Pytam, czy ktoś koordynuje wydawanie NASZYCH pieniędzy ?

1 polubienie

Narciarska została dokładnie zasypana destruktem, po studzienkach nie ma śladu.

1 polubienie

To Tutaj u zbiegu z Żywiczną zamaskowano studzienkę z przepompownią kanału tłocznego. Robota z dnia 30 maja 2017.

1 polubienie