Prośba o wsparcie Stowarzyszenia Nasze Łomianki

Stowarzyszenie Nasze Łomianki działa na terenie Łomianek od 2001 roku. Prawie 15 lat dbamy o dobro historyczne i kulturalne naszej społeczności. W tym okresie przez 9 lat wydawaliśmy miesięcznik społeczno-historyczny Nasze Łomianki.

Ze zgromadzonych w tym czasie różnych materiałów dotyczących historii Łomianek powstały książki: Dawne Łomianki (wyd. 2005 r.), Wojenne Łomianki (wyd. 1 2008 r.), Spacerownik po Łomiankach (wyd. 2009 r.) i Niezbędnik mieszkańca Łomianek (wyd. 2011 r.).

Obecnie zbieramy środki finansowe na wydanie książki ukazującej historię szkół na terenie Łomianek. Chcemy, aby publikacja ukazała się najpóźniej w połowie października 2015 r. na Dzień Nauczyciela i przypomniała nam historie nauczycieli którzy uczyli być może nas samych…

Wydanie kolejnej książki to koszt 10 tys.zł.

. Ponieważ Stowarzyszenie Nasze Łomianki działa dzięki pracy wolontariuszy i utrzymuje się ze składek członkowskich, darowizn oraz uzyskanych dotacji to na dzień dzisiejszy dysponujemy tylko kwotą 1500 zł na wydanie tej pozycji.

Dlatego prosimy o życzliwe podejście do projektu i wsparcie nas darowiznami które pozwolą nam na wydanie jakże cennej pozycji, która zapozna nas z historia Łomiankowskich Szkół.

Każda kwota w formie darowizny będzie dla nas ogromną pomocą. Numer naszego konta w MBS: 35 8009 0007 0010 4883 2001 0001

W ramach podziękowania za przekazane darowizny oferujemy możliwość promocji Państwa Firmy w formie plakatu bądź rollupu w czasie imprezy promującej książkę, zamieszczenie reklamy w publikowanej pozycji i reklamę na naszych stronach internetowych.

Prywatnym darczyńcom podarujemy egzemplarze książki z autografem autorki.

Z góry dziękujemy za wsparcie finansowe dla tej cennej dla historii naszego miasta Łomianki książki.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt:

Kamila Urbańska, nr telefonu 602-607-677, mejl: nl@naszelomianki.pl

Jerzy Kostowski, nr telefonu 691-980-723, mej nl@naszelomianki.pl