Planszówkowa Frajda #2 sobota, 21 marca

Mam stół taki na 6 osób, przywiozę do Frajdy. :slight_smile: Mogę też dorzucić blaszkę drożdżówki na graczy.

1 polubienie

Janusz, wszyscy członkowie Zarządu wyrazili zgodę na udostępnienie Wam gier na 21.03, więc myślę, że wystarczy podejść do klubu i zabrać te gry. Natomiast nie wiem, czy dostaniesz jakąś odpowiedź na piśmie, zobaczę, co da się zrobić.

Dzięki, odpowiedzi na piśmie nam nie trzeba.

Czy klub jest jakoś regularnie otwarty? Kiedy mogę wypożyczyć gry?

Super, mamy więcej gier. Warto było napisać pismo z prośbą. :slight_smile:

Dam Ci znać, jak będę wiedziała:)

Pierwsza partia nowych gier na Planszówkową Frajdę #2 już dotarła. Chciałoby się powiedzieć, że są jeszcze ciepłe.

Sponsorem tej partii są wszyscy członkowie stowarzyszenia, dziękujemy za składki :smiley:

Czy możecie opublikować listę gier które już macie i listę gier których zakup ewentualnie interesowałby klub?

Stowarzyszenie Pracownia Łomianki zakupiło gry jak na obrazku poniżej. Przed 21 marca planujemy zakup jeszcze kilku gier dla dzieci ~7 lat.

Jeśli impreza Planszówkowa nie straci zainteresowania, będzie jeszcze organizować nowych sponsorów na kolejne gry.

Jeśli nie będziemy mogli korzystać z gier zarządu osiedla Dąbrowa Leśna (na razie mamy deklarację, że możemy) to na celowniku znajdą się popularne gry takie jak Osadnicy czy Wsiąść do pociągu.