NaprawmyTo.pl w Łomiankach

NaprawmyTo.pl to serwis do zgłaszania usterek, dziur, śmieci i pomysłów. Na mapie. Z założeniem że jacyś urzędnicy monitorują system i reagują na zgłoszenia mieszkańców.

Serwis jest testowo uruchomiony dla Łomianek, dlatego na razie zachowajcie informacje o nim dla siebie.

@mieszkancy_lomianek Proszę dodajcie parę zgłoszeń by przećwiczyć działanie systemu. Jeśli to tylko testy to napiszcie w treści zgłoszenia, że to tylko test, a jeśli macie faktyczne problemy lub pomysły to dodajcie do rozpatrzenia.

System wymaga konfiguracji użytkowników urzędu by ktoś mógł reagować, na podstawie waszych zgłoszeń będziemy zastanawiali się kto ma zaglądać do systemu i jakie są potrzeby.

Aktualnie słownik kategorii jest ograniczony, ale jeśli macie jakieś pomysły na kategorie to proszę wrzucajcie tutaj w komentarzach, będziemy dodawać do systemu.

Janusz, aplikacja super-pomysł, ale…próbowałam coś zgłosić - i niestety, jestem za głupia, nie wiem jak…albo więc wymaga jednak jakiś wyjaśnień, albo jest tylko dla wysoko rozwiniętych technicznie;) chyba, że już naprawdę ze mną gorzej jak, źle;)

Pozdrawiam

Agnieszka

Faktycznie trochę to nie intuicyjne, bo filtr alertów z mapy można wziąć na kreatora dodawania alertu. Przy dodawaniu olejcie inne rzeczy i kliknijcie niebieski guzik: “Dodaj własny alert”