Zebranie wiejskie już w najbliższy wtorek 14 kwietnia:)

Wiem, że wrzucam tę informację późno, ale tak to jest, gdy człowiek siada przed komputerem tuż przed zebraniem.

Drodzy sąsiedzi i mieszkańcy, zapraszam wszystkich na zebranie wiejskie dnia 14 kwietnia (wtorek) o godz. 19.00 do Domu Kultury przy ul. Wiejskiej. Tradycyjnie mała sala klubowa. Tematem zebrania są dwie rzeczy: zmiana niektórych pozycji w budżecie na ten rok (musimy zmienić: materiały biurowe w tym toner oraz dofinansowanie do połączeń autobusowych). Do tego tradycyjnie musi być kworum, liczę więc na Waszą obecność.

Zachęcam, zapraszam, postaram się mówić krótko, żeby czasu, którego zawsze za mało, dodatkowo nie zabierać.

Pozdrawiam, Edyta Stankiewicz

1 polubienie

Czy w budżecie znajdzie się miejsce na śmietnik na nowym chodniku przy ul. Wiślanej?

Tam notorycznie leżą w rowie pozostałości po posiłkach w McDonald’s.
Może obecność śmietnika coś poprawi?

Mamy w swoich zasobach jeden wolny śmietnik i złożyłam pismo o ustawienie go w tym właśnie miejscu. Mam nadzieję, że postawią bez problemu i, że śmietnik nie przelewitował na inne osiedle.

1 polubienie

Edyta zaproś tu ludzi z osiedla do których nasz maile. Pytanie do admina - czy jest możliwość wrzucania na to forum pism w PDF?

Jest. Sprawdź. Chyba trzeba mieć jakiś poziom zaufania większy nić 0-nowy, żeby wrzucać załączniki — trzeba się udzielać :wink:

Proponuję na początek zaprosić te osoby które się ogólnie udzielają pozytywnie potem jak będzie więcej treści i wyznaczymy ton dyskusji, to można spraszać kogo popadnie.