Zebranie Dąbrowy

Podobno kilka dni temu było zebranie mieszkańców Dąbrowy Leśnej. Ktoś może był i mógłby napisać kilka słów?

1 polubienie

@agnieszka_zdunek, @beata_lica, @tarasowe czy byliście na zebraniu Dąbrowy?

Byłam na zebraniu. Obecnych było ok. 23 osób. W pierwszej części gościł pracownik ZWIKU i odpowiadał na różne pytania mieszkańców dotyczące spraw kanalizacji i wodociągów, zwłaszcza kosztów przyłączeń; potem było o skandalicznym stanie dróg i czasie ich naprawy, trochę o bezpieczeństwie. Zostali przedstwieni nowi radni z Dąbrowy. Następnie podjęto próbę podziału środków przyznanych Zarządowi. Czy coś szczególnie Was interesuje? To postaram się przyblizyć:)

1 polubienie

Czy była poruszana sprawa nawierzchni ulic po pracach wod.-kan? Coś się z tym ma dziać czy po prostu zasypia i już?

1 polubienie

Tak, były liczne pytania o to kiedy w końcu drogi wrócą do stanu “normalnego”… Usłyszeliśmy odpowiedź; do końca roku, bo tak w umowie mają wykonawcy. Bardziej szczegółowo - drogi maja być "odtwarzane’ do stanu sprzed rozpoczęcia prac kanalizacyjnych. Wykańczane mają by "kontraktami - co oznacza np, że Akacjowa, dopóki nie zakończy się obejmujący ją kontrakt, bodajże 6 czy 7, pozostanie rozkopana. Niestety nie dostałam odpowiedzi, co z ulicą Partyzantów, czy można liczyć na ciut szybsze niż “koniec roku” położenie nawierzchni. Pojawił się jeszcze termin majowy - też data zakończenia któregoś kontraktu, ale generalnie miałam wrażenie, że pan ze ZWIKu nie wie gdzie leży która ulica (Partyzantów obiecał się “przyjrzeć”)…Co jeszcze - po zakończeniu prac wod-kan ma być remontowana ulica Długa - także tam nie liczyłabym na szybkie wykonanie nawierzchni…

2 polubienia

Dzięki za informację

A czy może był temat wniosku/prośby o użyczenie/wypożyczenie gier bedących w dyspozycji Zarządu Osiedla. Pismo wysłalliśmy już dosyć dawno do Zarzadu osiedla?

1 polubienie

Podobno dostaliśmy zgodę :smile:

Tak, tylko na razie nie mogę otrzymać odpowiedzi od przewodniczącego kiedy może otworzyć klub, żebyście mogli przyjechać i wziąć te gry…niestety, on ma klucze…