Zapraszamy na szkolenie dla NGO


Prosimy o zapisy przez stronę stowarzyszenia:
http://pracownialomianki.org/akcje/4/szkolenie-z-pozyskiwania-funduszy-dla-NGO/

Na tym dwudniowym szkoleniu były poruszane kwestie Marketingu i PR stowarzyszeń to dzień pierwszy. Drugiego dnia trenerka pokazała nam jak zabiegać o rożnego rodzaju finanse na realizacje różnych zadań organizacji. Uważam, że takich spotkań potrzebujemy. Ponieważ :

  • Pomogą one nam inaczej patrzeć na stowarzyszenia w jakich działamy.
  • Zmotywują do występowania o finanse na wszystkich dostępnych pułapach.

Narzędzia nam przedstawione pozwolą na usystematyzowanie naszych projektów.

Ważne jest też to że poznaliśmy ludzi z innych ciekawych stowarzyszeń… może narodzą się nowe wspólne pomysły. Ogromne podziękowanie należą się Łomiankowskiej OSP za udostępnienie sali na zajęcia i Towarzystwu Amicus za profesjonalne zorganizowanie szkolenia.

2 dni szkolenia dla organizacji pozarządowych z Łomianek za nami. Chyba się udało, choć nie nam o tym sądzić. Dziękujemy wszystkim Uczestniczkom i Uczestnikom. Lliczny udział i aktywność wolontariuszy organizacji pozarządowych z Łomianek a także osób działajacych społęcznie i planujacych założenie organizacji pokazuje, że warto dalej organizować wspólne spotkania: organizacji dla organizacji.

Jak tylko trochę odetchniemy to przygotujemy krótką relację ze szkolenia. Bardzo dziękujemy OSP Łomianki za udostępnienie sali. Dziękujemy trenerkom z Towarzystwo Amicuss za bardzo ciekawie poprowadzone spotkania :smile:

1 polubienie