Sprawozdania finansowe ZWIK i KMŁ


(Janusz Skonieczny) #1

Udało nam się dotrzeć do sprawozdań finansowych spółek należących do Łomianek. Jakby ktoś z was miał ochotę przekonać jak naprawdę sobie radzą nasze spółki i może wyciągnąć jakieś wnioski to zapraszam do lektury.

  1. Sprawozdania Finansowe ZWIK Łomianki
  2. Sprawozdania Finansowe KMŁ

Zapraszam to wrzucania znalezisk w tym wątku :slight_smile:

PS. A może znacie jakiegoś niezależnego biegłego rewidenta, który mógłby nam przełożyć te dokumenty na język polski? Zaproście go do tego wątku.


(janumiastowski) #2

Brak jest jednak sprawozdań zarządu zawierającego równie istotne dane na temat działalności spólki. Dane bez których cżestotrudo ocenić całokasztalt dziłalności podmiotu. Równie ciekawe mogą być sprawozdania rady nadzorczej, o ile rada sporządza je samodzielnie. Czy mozna prosic o uzupełnienie tych podstawowych danych - sprawozdanie zarządu winno być jawne i rejestrowane w całości w KRS.


(Janusz Skonieczny) #3

Pan Bogdan Marcińczyk był tak miły, że udostępnił aktualne sprawozdania finansowe KMŁ. Przy okazji nie omieszkał nie zauważyć, że wcześniej wygrał ze mną w sądzie i tak naprawdę robi obywatelom łaskę udostępniając te dokumenty na wniosek o dostęp do informacji publicznych :stuck_out_tongue:

Tak czy inaczej dziękujemy, te informacje są tak czy inaczej jawne, a utrudnianie dostępu i odsyłanie do czytelni akt w KRS byłoby głupim rzucaniem kłód pod nogi :frowning:

https://drive.google.com/drive/folders/0BwKN5tZMRAwRU1FXblB1OXJfbHM