Lekarz w Łomiankach

Witajcie, jestem nowa na forum Łomianek także jeżeli gdzieś jest już taki wątek to proszę o przekierowanie.

Konkretnie chodzi mi o to czy polecacie jakieś prywatne miejsce, gabinet, klinikę medyczną na terenie Łomianek i okolic? Przeprowadziłam się tutaj z powrotem z centrum Warszawy. Jestem na etapie zmiany opieki medycznej, żeby z każdym katarem nie musieć lecieć do Warszawy w korkach. Słyszałam, ze w RoyalMedzie są straszne kolejki i niezbyt przyjemni lekarze. Zależałoby mi najbardziej na tym, żeby wizyty u lekarzy były w miarę dostępne, a klinika nie za daleko.

Czy korzystacie może z czegoś tutaj? Ktoś może coś polecić?

Z góry dziękuję za podpowiedź.

Kaja

1 polubienie

Cześć, ostatnio byłam w TCMED na Warszawskiej w Łomiankach. Rano obudziłam się z grypą i dostałam termin na ten sam dzień. Przyjęła mnie bardzo sympatyczna lekarz internista, niestety nie pamiętam jej nazwiska. Byłam tylko raz, ale na pewno wrócę w sytuacji awaryjnej. Myślę, że się nie zawiedziesz.

1 polubienie

Korzystam z Royal Med-u i nie jest tak źle. Żeby umówić się do lekarza na dany dzień, trzeba dzwonić wytrwale o godz 7:00. Można też pojechać osobiście, żeby się umówić - również w okolicach 7:00. Korzystam z Royal Med, gdy jestem chory i jest mi potrzebne zwolnienie z pracy.

Na pewno jest lepiej, niż w przychodni na Szpitalnej, gdzie jeszcze pozostała atmosfera z czasów komuny. Recepcjonistki domagają się jakichś numerów, albo kart. Jeśli się nie zna tego numeru, to marne szanse. Tak jakby nazwisko nie wystarczyło. Pracownicy tej przychodni jeszcze nie wiedzą, że komputery znacznie wspomagają pracę rejestracji. Na Szpitalną jeździmy z dziećmi, pediatrzy są wporzo.

2 polubienia

Byłem ostatnio w Royalmedzie u polecanego dermatologa ale niezbyt mi pomogła, w dodatku musiałem czekać jakiś czas na wizytę, nie udało się nic przyspieszyć, mimo próśb o nagłym przypadku. Udało mi się dostać na szczęście następnego dnia do TCMEDu, a już myślałem że będę skazany na NZOZ przy Polmo. UF!

2 polubienia

Widzę, że problem z odbieraniem telefonów wciąż u nich istnieje :roll_eyes: Tam w Centrum nie miałem żadnego problemu żeby się dodzwonić. Może klucz do sukcesu to więcej czynnych telefonów? Skoro nadal sobie z tym nie poradzili to kiepsko

1 polubienie

Śmieszne są takie tanie chwyty promocyjne z fałszywymi kontami jednej i tej samej osoby.

@mim. Zamykam wątek bo szkoda czasu na taką dyskusję.