Kabaretowe Spotkania Tarasowe znów ruszają

Dzień dobry, zapraszam i proszę o dalsze udostępnianie tej wiadomość. Można np. zawieszać samodzielnie plakaty w miejscach które na to pozwalają np. na ogrodzeniu swojej posesji. (załącznik) Proszę informować o tym Tarasowym Spotkaniu Kabaretowym, znajomych, przyjaciół, współpracowników, rodzinę, sąsiadów itp.


7 sierpnia (piątek), o godzinie 20.30 na Tarasowej Scenie Kabaretowej wystąpi:

Kabaret NOC.

To pierwsze Spotkanie w sezonie 2015.

Zapraszam do ogrodu przy Żółtym Domku ul. Żywiczna 24 w Łomiankach. Zasady udziału w spotkaniach pozostają niezmienione: Wstęp jest wolny, a zamiast biletu proszę zabrać poczucie humoru i jakieś siedzisko. Publiczność siedzi na przyniesionych przez siebie siedziskach: krzesłach, fotelach, taboretach itp. Na wszelki wypadek proszę zabezpieczyć się przed deszczem, zimnem i komarami. Pamiętajmy, ze rozłożone parasole przeszkadzają sąsiadom, dlatego lepszy jest płaszcz przeciwdeszczowy z kapturem.

Pamiętajmy, o Fundacji Akogo?.

Przypominam: Pojazdom kołowym z powodu braku miejsca do parkowania mówimy “nie”. Oczywiście bez przesady, ale niech jednym samochodem przyjadą minimum cztery osoby. Zapraszam Grzegorz Porowski www.facebook.com/TarasoweSpotkaniaKabaretowe www.tarasowespotkaniakabaretowe.republika.pl