Gra Miejska w Burakowie

Stowarzyszenie Nasze Łomianki i Fundacja BZ WBK zapraszają młodzież na grę miejska do Burakowa.

http://naszelomianki.pl/2015/06/21/gra-w-burakowie-juz-we-wtorek/

1 polubienie

Stowarzyszenie Nasze Łomianki zaprasza na dalszy ciag spotkan z historią rodziny Józefa Przyłuskiego patrona jednej z ulic Burakowa. W dniach 26-27/09/2015 więcej informacji na naszej stronie. http://naszelomianki.pl/2015/09/10/weekend-historyczny-w-burakowie/

1 polubienie

Pani Kamilo, u mnie na osiedlu newsletter z zaproszeniem już rozesłałam, plakat wywiesiłam na swojej tablicy (na Podleśnej). Proszę polubić mnie na FB pod Łomianki Górne :slight_smile: i następnie tam również wklejać zaproszenia.

Pozdrawiam, Iwona Bajek Wiceprzewodnicząca Zarządu Osiedla Łomianki Górne

Takie wklejanie nie ma sensu, takie wpisy widzą jedynie osoby już powiązane z autorem. Zaproszenie na stronie FB musi wklejać redaktor tej strony.

Ten FB page jest o profilu public, każdy powinien mieć tam możliwość publikacji postu, tak mi się wydaje? :slight_smile:

I ta możliwość skutkuje powiadomienie wyłącznie znajomym. Tak zwane “posty na stronę” , wrzuca ne przez odwiedzających są nic nie warte.

Żeby wiadomość dotarła do szerszego grona osób, wpis musi opublikować redaktor strony.

Będę zatem publikować:) Problem z którym się spotykamy w przestrzeni reklamy imprez organizowanych przez niezależne organizacje i grupy nieformalne, to nieskuteczne rozpowszechnianie informacji. Wiem z informacji od mieszkańców że nie są w stanie na bieżąco śledzić kilkunastu stron internetowych. Zaglądają na nie dopiero wtedy kiedy dysponują wolnym czasem, albo wtedy kiedy dostaną tzw. teasera (po polsku nie ma chyba odpowiednika, moi studenci używają terminu ‘zajawka’).

Dlatego też nalegam w rozmowach z organizatorami imprez, żeby nie obawiali się przysyłać informacji w formie ‘zajawki’ do mnie i do innych zarządów osiedli mailem do rozesłania newsletterem mieszkańcom. Jeżeli chodzi o ‘moje’ osiedle, to system działa bez zarzutu już od dwóch lat. Mam informację zwrotną od mieszkańców że otrzymują moje powiadomienia, a także że odwiedzają polecane strony i biorą udział w proponowanych imprezach, dlatego dzielę się tą informacją z Państwem. Jeżeli macie inne propozycje, chętnie je wypróbuję.

Pozdrawiam, Iwona

1 polubienie