Eliminacje do Mistrzostw Polski w Splendor

@Ewa_Krzyzowska czy można u ciebie we Frajdzie zorganizować eliminacje do Mistrzostw Polski w Splendor?

http://www.rebel.pl/mistrzostwa/zrobeliminacje.php

Czy ktoś z was byłby chętny wziąć udział? Potrzebujemy 12 osób.

@tarasowe czy spróbowałbyś zaprosić ludzi z kluby gier w Dąbrowie?

Pewnie że można. Co potrzeba? W senisie na ile godzin lokal. Bo w sobotę po 14 do oporu i w niedziele do 17 cąły dzień - bez porblemu. Chyba, że w to sie gra trzy dni, to mogę miec kłopot :wink:

Już zgłaszałem mój udział w eliminacjach do MP w “Splendor”. Nie rozsyłałem e-mailem informacji o tych eliminacjach. Nie mam bazy osób, które brały udział w śrowych wieczorach z grami planszowymi. Mam tylko ogólną bazę mieszkańców. Jak ustalimy termin miejsce eliminacji, roześlę taką informację na te adresy. pozdrawiam Grzegorz

Z doświadczenia wiem, że gdy termin i miejsce pojawią się na oficjalnej stronie mistrzostw, to chętni się znajdą. W Warszawie jest wielu wygłodniałych zawodników, którzy nie wygrali eliminacji w stolicy i teraz jeżdżą po mniejszych miejscowościach, licząc na łatwiejszych przeciwników poza metropolią.

1 polubienie

Czy wiesz jak w innych miejscach wyglądały zapisy? Czy muszą być tak zupełnie otwarte? Frajda ma ograniczoną przestrzeń, a na małych okrągłych stolikach Splendor się raczej nie mieści :disappointed:

http://www.rebel.pl/mistrzostwa/regulamin.php

Partner zobowiązany jest do:

  1. dostarczenia Organizatorowi listy osób, które wyraziły chęć wzięcia udziału w turnieju

Czy trzeba mieć listę osób przed zgłoszeniem?

Listę uczestników dostarcza się po turnieju, wraz z protokołem finałowym i egzemplarzami turniejowymi. Można oczywiście wyznaczyć z góry dopuszczalną, zamkniętą liczbę graczy i ogłosić zapisy przed eliminacjami. Niemniej w regulaminie jest zapis o informowaniu w środkach przekazu partnera o wydarzeniu. Przy 12 osobach wystarczą 3 stoliki.

edit: na współorganizowanych przeze mnie eliminacjach zapisy zostały otwarte na godzinę przed rozpoczęciem turnieju. Nie zakładaliśmy jednak górnego limitu i wszystkich chętnych (49 osób), musieliśmy podzielić na dwie grupy eliminacyjne. Cały tuniej zajął ok 6 godzin.

1 polubienie

w zależności od terminu zgłaszamy się czyli 2 osoby, z gminy Izabelin. :slight_smile:

1 polubienie

Eliminacje trzeba by zrobić to po następnej Planszówkowej Frajdzie, tak by kolejne osoby mogły jeszcze poznać grę.

@smw czy po ostatniej partyjce czujesz się na siłach wystartować w zawodach? Kuba, chyba jest pewniakiem po takiej spektakularnej wygranej :smiley:

W razie czego oferuję mentoring. :slight_smile:

1 polubienie