Awaria i re-start Forum.Łomianki.org

Ludzie dzielą się na tych którzy robią kopie zapasowe i na tych którzy będą je robić. Więc czas na zmianę :wink:

Serwer na którym stoi to forum miał awarię dysków, a moje skąpstwo i brak oficjalnego sponsora kazało mi wyłączyć dodatkowo płatną opcję automatycznych backupów — w końcu, serwis Łomianki.org tworzę raczej hobbistycznie i jeszcze nigdy nie nie miałem poważniejszej awarii serwera.

Stanęło na tym, że udało mi się odzyskać część danych, ale przywracanie wszystkich dyskusji jest czasochłonne, dlatego postanowiłem zacząć niemal od zera i wrzucić tylko kilka dyskusji.

Tym razem będzie profesjonalnie i mam nadzieję bez problemów forum urośnie bez problemów :smiley:

O, to super ! Już się zastanawiałam, co się stało i winą obarczałam siebie, ze cos zepsułam w moim komputerze :frowning: Bardzo się cieszę, że juz jest dobrze :smile:

1 polubienie

Janusz trzymam kciuki, żeby udało Ci się odzyskać jak najwięcej danych. Kiedyś też zdarzyło mi się nie zrobić backupa - utrata danych, nawet części, to dramat :sob: - współczuję. Daj znać jak można np. symboliczną złotówką zasilić Forum i zostać mini sponsorem :smile:

1 polubienie